Manuální operační stůl TY je vhodný pro hrudní a břišní chirurgii, ORL, porodnictví a gynekologii, urologii a ortopedii atd.
Rám, sloup a základna jsou z nerezové oceli, snadno se čistí a jsou odolné proti korozi.
Mechanický operační stůl se zvedá a spouští pomocí pedálového olejového čerpadla, které má plynulý chod, je bezpečné a spolehlivé. Všechny ostatní pohyby jsou ovládány mechanickými převody.
Tento hydraulický operační stůl vyžaduje sklopnou, odnímatelnou a snadno nastavitelnou nožní desku. Má základnu ve tvaru T.
1.Funkce rotace
Manuální operační stůl lze otáčet o 360°, lékaři si mohou během operace nastavit úhel podle své pozice, což výrazně zvětšuje operační prostor během operace. (Volitelné)
2.Rychlé přepnutí do flexibilní polohy
Operační stůl vyžaduje 200°vysunutí (ohýbání) na povrchu stolu najednou ovládáním rukojeti, kterou lze použít k nahrazení funkce bederního můstku.
3. Dvouvrstvá stolní deska
Deska stolu vyžaduje dvouvrstvou kompozitní desku, nízký koeficient absorpce rentgenového záření a perspektivní efekt s vysokým rozlišením.
4. Materiál z nerezové oceli
Rám, základna, zvedací sloupek a hlavní převodová konstrukce jsou vyrobeny z nerezové oceli 304, která se snadno čistí a drhne, je odolná vůči kyselinám a korozi, což zaručuje, že nikdy nerezaví.
5. Hydraulické a ruční nastavení
Zvedání a spouštění hydraulického operačního stolu je provedeno pomocí pedálového olejového čerpadla, které zajišťuje plynulý, bezpečný a spolehlivý chod. Všechny ostatní pohyby jsou ovládány mechanickou převodovou hlavicí.
Pparametry
| Modelová položka | Manuální operační stůl TY |
| Délka a šířka | 2020 mm * 500 mm |
| Nadmořská výška (nahoru a dolů) | 1010 mm / 760 mm |
| Čelní deska (nahoru a dolů) | 45°/70° |
| Zadní deska (nahoru a dolů) | 75°/ 15° |
| Nožní deska (nahoru / dolů / ven) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverzní Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Boční náklon (doleva a doprava) | 20°/ 20° |
| Zvýšení ledvinového mostu | ≥110 mm |
| Matrace | Matrace s paměťovou technologií |
| Hlavní materiál | Nerezová ocel 304 |
| Maximální nosnost | 200 kg |
| Záruka | 1 rok |
Sstandardní příslušenství
| Žádný. | Jméno | Množství |
| 1 | Anesteziologický screening | 1 kus |
| 2 | Podpora těla | 1 pár |
| 3 | Opěrka paží | 1 pár |
| 4 | Opěrka ramen | 1 pár |
| 5 | Kolenní berle | 1 pár |
| 6 | Upevňovací svorka | 1 sada |
| 7 | Matrace | 1 sada |