Operační stůl TF Hydraulic Gynekologický operační stůl, tělo, sloup a základna jsou vyrobeny z nerezové oceli s vysokou mechanickou pevností, odolností proti korozi a snadno se čistí a dezinfikuje.
Tento hydraulický gynekologický operační stůl je standardně dodáván s ramenní opěrkou, ramenním popruhem, rukojetí, opěrkou nohou a pedály, nádobou na nečistoty se sítkem a volitelným gynekologickým vyšetřovacím světlem.
Výšku hydraulického gynekologického operačního stolu lze nastavit pedály a sklon postele lze nastavit zatřesením rukojeti.
Po sešlápnutí brzdy se sníží pevná základna ve spodní části postele, což zvětší kontaktní plochu se zemí a zajistí stabilitu postele.
Je široce používán v gynekologii, porodnictví, urologii a anorektální chirurgii.
1. Materiál z nerezové oceli
Hlavní těleso, boční lišty, zvedací sloupek a základna hydraulického gynekologického operačního stolu jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli 304, která se vyznačuje vysokou mechanickou pevností, odolností proti korozi a snadným čištěním.
2. Široká plocha stolu
Šířka povrchu hydraulického gynekologického operačního stolu může dosáhnout 600 mm, což je velmi vhodné pro osoby s určitým typem postavy a zvyšuje pohodlí.
3. Všestranné příslušenství
Kromě standardní ramenní opěrky jsou k dispozici také ramenní popruhy, rukojeti, opěrky nohou, pedály na nohy, odpadková nádrž a gynekologické vyšetřovací světlo.
4. Unikátní pevná patka
Unikátní pevná noha operačního stolu zvětšuje kontaktní plochu se zemí a zajišťuje hydraulickou stabilitu gynekologie.
Parametry
| Modelová položka | Operační stůl pro gynekologii s hydraulickým systémem TF |
| Délka a šířka | 1800 mm * 600 mm |
| Nadmořská výška (nahoru a dolů) | 900 mm / 680 mm |
| Trendelenburg/Reverzní Trendelenburg | 8°/ 20° |
| Zadní deska (nahoru a dolů) | 70°/ 11° |
| Napětí | 220V/110V |
| Frekvence | 50 Hz / 60 Hz |
| Matrace | Bezešvá matrace |
| Hlavní materiál | Nerezová ocel 304 |
| Maximální nosnost | 173 kg |
| Záruka | 1 rok |
SstandardníPříslušenství
| Žádný. | Jméno | Množství |
| 1 | Opěrka paží | 1 pár |
| 2 | Zacházet s | 1 pár |
| 3 | Nožní deska | 1 kus |
| 4 | Matrace | 1 sada |
| 5 | Odpadní nádrž | 1 kus |
| 6 | Upevňovací svorka | 1 pár |
| 7 | Kolenní berle | 1 pár |
| 8 | Pedál | 1 pár |