Tento elektrohydraulický operační stůl je rozdělen na 5 částí: hlavovou část, zádovou část, hýžďovou část a dvě oddělitelné nožní části.
Vysoce propustný světelný materiál a horizontální posuv 340 mm zajišťují, že během rentgenového skenování nevzniknou žádné slepé místo.
Tento elektrohydraulický operační stůl je vybaven duálním řídicím systémem pro zajištění bezproblémového provozu.
Může být vybaven multifunkčním hlavovým rámem a ortopedickým trakčním rámem.
Funkce resetování jedním tlačítkem umožňuje obnovit původní horizontální polohu. Flexe a reverzní flexe jedním tlačítkem, funkce elektrické nožní desky šetří spoustu času.
Je vhodný pro různé chirurgické zákroky, jako je břišní chirurgie, porodnictví, gynekologie, ORL, urologie, anorektální a ortopedie atd.
1.Delší a širší plocha stolu
Délka elektrohydraulického operačního stolu může dosáhnout 2180 mm a šířka 550 mm, což je vhodné pro potřeby některých speciálních skupin a zároveň může pacientovi zvýšit pohodlí.
2. Dvojitý řídicí systém
Elektrohydraulický operační stůl je vybaven duálním systémem hlavního a pomocného ovládání pro zajištění bezproblémového provozu.
3. Flexibilita a reflex a reset jedním tlačítkem
Funkce resetování jedním tlačítkem, umožňuje obnovit původní horizontální polohu, ohýbání jedním tlačítkem a reverzní ohýbání
4. Volitelná elektricky nastavitelná nožní deska
Díky modulární konstrukci nožní desky ji lze elektricky nastavit, což výrazně šetří čas potřebný k nastavování polohy.
5. Vestavěná dobíjecí baterie
Elektrohydraulický operační stůl TDY-Y-2 je vybaven vysoce výkonnou dobíjecí baterií, která vydrží 50 operací. Zároveň má zdroj střídavého proudu pro zajištění maximální bezpečnosti.
Pparametry
| ModelPoložka | Elektrohydraulický operační stůl TDY-Y-2 |
| Délka a šířka | 2170 mm * 550 mm |
| Nadmořská výška (nahoru a dolů) | 1100 mm / 690 mm |
| Čelní deska (nahoru/dolů/flexibilní) | 45°/ 90°/ 40° |
| Zadní deska (nahoru a dolů) | 85°/ 40° |
| Nožní deska (nahoru / dolů / ven) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverzní Trendelenburg | 30°/ 30° |
| Boční náklon (doleva a doprava) | 20°/ 20° |
| Zvýšení ledvinového mostu | 100mm |
| Horizontální posuvné | 350 mm |
| Nulová poloha | Jedno tlačítko, standardní |
| Flexe/ Reflex | Kombinovaná operace |
| Rentgenová deska | Volitelný |
| Ovládací panel | Norma |
| Tlačítko nouzového zastavení | Norma |
| Elektromotorický systém | Chaoger z Tchaj-wanu |
| Napětí | 220V/110V |
| Frekvence | 50 Hz / 60 Hz |
| Kompatibilita napájení | 1,0 kW |
| Baterie | Ano |
| Matrace | Matrace s paměťovou technologií |
| Hlavní materiál | Nerezová ocel 304 |
| Maximální nosnost | 300 kg / 350 kg |
| Záruka | 1 rok |
Apříslušenství
| Žádný. | Jméno | Množství |
| 1 | Anesteziologický screening | 1 kus |
| 2 | Podpora těla | 1 pár |
| 3 | Opěrka paží | 1 pár |
| 4 | Podpora ramen | 1 pár |
| 5 | Opěrka nohou | 1 pár |
| 6 | Rukojeť ledvinového mostu | 1 kus |
| 7 | Matrace | 1 sada |
| 8 | Upevňovací svorka | 8 kusů |
| 9 | Dlouhá upevňovací svorka | 1 pár |
| 10 | Dálkové ovládání | 1 kus |
| 11 | Elektrické vedení | 1 kus |
| 12 | Hydraulický olej | 1 plechovka oleje |