Veškerý kryt je vyroben z nerezové oceli 304, snadno se čistí a dezinfikuje.
Vláknitý materiál s vysokou propustností světla je vhodný pro rentgenové použití.
Rozšířená konstrukce matrace umožňuje pacientům pohodlnější ležení na operačním stole.
Elektrohydraulický operační stůl TDY-G-1 využívá pokročilý hydraulický řídicí systém, spolehlivé elektromagnetické ventily a olejová čerpadla z Tchaj-wanu, což zajišťuje tichý a stabilní provoz.
1.UultranízkýPpozice
Nejnižší výška tohoto elektrohydraulického operačního stolu lze nastavit na 520 mm, což je velmi vhodné pro operace mozku a očí. Odnímatelná hlavová deska umožňuje použití operačního stolu s rámem řezací hlavy.
2. Dvojitá kloubová hlavová deska
Dvoukloubová hlavová deska tohoto elektrohydraulického operačního stolu umožňuje volné nastavení výšky čela, což pacientovi umožňuje pohodlný úhel hlavy při provádění operací v různých polohách.
3.B.postavený- v ledvináchBhřbet
Vestavěný ledvinový most je vyroben z vysoce pevného PMMA materiálu, rychle dosahuje různých poloh a výrazně šetří provozní čas.
4. Vestavěná dobíjecí baterie
Je vybaven vysoce výkonnou dobíjecí baterií, která vydrží 50 operací. Zároveň má zdroj střídavého proudu pro zajištění maximální bezpečnosti.
5. Mechanické brzdy
Mechanické pedálové brzdy jsou rychlejší, pohodlnější, bezpečnější a spolehlivější.
Pparametry
| Modelová položka | Elektricko-hydraulický operační stůl TDY-G-1 |
| Délka a šířka | 2080 mm * 550 mm |
| Nadmořská výška (nahoru a dolů) | 820 mm / 520 mm |
| Čelní deska (nahoru a dolů) | 45°/ 90° |
| Zadní deska (nahoru a dolů) | 80°/ 20° |
| Nožní deska (nahoru / dolů / ven) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverzní Trendelenburg | 20°/ 20° |
| Boční náklon (doleva a doprava) | 15°/ 15° |
| Zvýšení ledvinového mostu | 110 mm |
| Elektromotorický systém | Chaoger z Tchaj-wanu |
| Napětí | 220V/110V |
| Frekvence | 50 Hz / 60 Hz |
| Kompatibilita napájení | 1,0 kW |
| Baterie | Ano |
| Matrace | Matrace s paměťovou technologií |
| Hlavní materiál | Nerezová ocel 304 |
| Maximální nosnost | 200 kg |
| Záruka | 1 rok |
Sstandardní příslušenství
| Žádný. | Jméno | Množství |
| 1 | Anesteziologický screening | 1 kus |
| 2 | Podpora těla | 1 pár |
| 3 | Opěrka paží | 1 pár |
| 4 | Podpora ramen | 1 pár |
| 5 | Opěrka nohou | 1 pár |
| 6 | Opěrka nohou | 1 pár |
| 7 | Rukojeť ledvinového mostu | 1 kus |
| 8 | Dlouhá upevňovací svorka | 1 pár |
| 9 | Upevňovací svorka | 8 kusů |
| 10 | Ruční dálkové ovládání | 1 kus |
| 11 | Elektrické vedení | 1 kus |
| 12 | Pedál | 1 pár |