Mobilní operační stůl TDY-2 má kompletní lůžko a sloup z nerezové oceli 304, snadno se čistí a je odolný vůči znečištění.
Plocha stolu je rozdělena na 5 částí: hlavovou část, zádovou část, hýždě a dvě odnímatelné části pro nohy.
Mobilní operační stůl TDY-2 lze posouvat o vzdálenost 340 mm, což poskytuje dobrý perspektivní prostor pro C-rameno během operace, a lze jej použít s boxy na rentgenové snímky.
Dvojitě kloubová čelní deska, nastavitelná nožní deska pomocí plynové pružiny. Používá tichá kolečka německé značky. K dispozici je také resetování jedním tlačítkem, funkce zablokování jedním tlačítkem a funkce proti vybočení jsou volitelné.
Tento multifunkční elektrický operační stůl je vhodný pro různé chirurgické zákroky, jako je břišní chirurgie, porodnictví, gynekologie, ORL, urologie, anorektální a ortopedie atd.
1.Dvojitá kloubová hlavová deska
Dvoukloubová hlavová deska tohoto elektrického operačního stolu umožňuje volné nastavení výšky čela, což pacientovi umožňuje pohodlný úhel hlavy při provádění operací v různých polohách.
2. Nožní deska může být elektricky ovládaná nebo ovládaná plynovou pružinou
Nožní desku lze ovládat plynovou pružinou nebo ji lze vylepšit na elektrické ovládání.
3. Volitelný systém dvojitého ovládání
Ruční ovladač a volitelné ovládací prvky na panelu nabízejí dvojitou ochranu při chirurgických zákrokech.
4.Velká kolečka
Dovážená německá kolečka TENTE, odolná proti opotřebení a tichá.
5. Vestavěná dobíjecí baterie
Elektrický operační stůl TDY-2 je vybaven vysoce výkonnou dobíjecí baterií, která vydrží 50 operací. Zároveň má zdroj střídavého proudu pro zajištění maximální bezpečnosti.
6.Více volitelných možností
Volitelný reset jedním tlačítkem, funkce pozitivní flexe a reverzní flexe.
Pparametry:
| ModelPoložka | Mobilní elektrický operační stůl TDY-2 |
| Délka a šířka | 2100 mm * 550 mm |
| Nadmořská výška (nahoru a dolů) | 1000 mm / 700 mm |
| Čelní deska (nahoru a dolů) | 45° 90° |
| Zadní deska (nahoru a dolů) | 90°/ 17° |
| Nožní deska (nahoru / dolů / ven) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverzní Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Boční náklon (doleva a doprava) | 15°/ 15° |
| Zvýšení ledvinového mostu | ≥110 mm |
| Horizontální posuvné | 345 mm |
| Flexe/ Reflex | Kombinovaná operace |
| Rentgenová deska | Volitelný |
| Ovládací panel | Norma |
| Elektromotorický systém | Jiecang |
| Napětí | 220V/110V |
| Frekvence | 50 Hz / 60 Hz |
| Kompatibilita napájení | 1,0 kW |
| Baterie | Ano |
| Matrace | Matrace s paměťovou technologií |
| Hlavní materiál | Nerezová ocel 304 |
| Maximální nosnost | 200 kg |
| Záruka | 1 rok |
Standardní příslušenství
| Žádný. | Jméno | Množství |
| 1 | Anesteziologický screening | 1 kus |
| 2 | Podpora těla | 1 pár |
| 3 | Opěrka paží | 1 pár |
| 4 | Podpora ramen | 1 pár |
| 5 | Opěrka nohou | 1 pár |
| 6 | Opěrka nohou | 1 pár |
| 6 | Rukojeť ledvinového mostu | 1 kus |
| 7 | Matrace | 1 sada |
| 8 | Upevňovací svorka | 8 kusů |
| 9 | Dlouhá upevňovací svorka | 1 pár |
| 10 | Ruční dálkové ovládání | 1 kus |
| 11 | Elektrické vedení | 1 kus |