Elektrický operační stůl TDY-1 je vybaven elektrickým pohonem s tlačnou tyčí, který umožňuje provádět různé úpravy polohy během operace, včetně zvedání stolu, naklápění dopředu a dozadu, naklápění doleva a doprava, skládání a posunování zadní desky.
Tento multifunkční elektrický operační stůl je vhodný pro různé chirurgické zákroky, jako je břišní chirurgie, porodnictví, gynekologie, ORL, urologie, anorektální a ortopedie atd.
1. K dispozici při rentgenovém skenování
Deska stolu PFCC může být použita pro rentgenové skenování během operací. Elektrický operační stůl TDY-1 lze posunout o více než 300 mm, což poskytuje dobrý perspektivní prostor pro C-rameno během operace, a lze jej použít s rentgenovými boxy.
2. Volitelný systém dvojitého řízení
Ruční ovladač a volitelné ovládací prvky na panelu nabízejí dvojitou ochranu při chirurgických zákrokech.
3. Vestavěná dobíjecí baterie
Elektrický operační stůl TDY-1 je vybaven vysoce výkonnou dobíjecí baterií, která vydrží 50 operací. Zároveň má zdroj střídavého proudu pro zajištění maximální bezpečnosti.
4. Vestavěný ledvinový most
Vestavěný bederní most, vhodný pro lékaře k provádění operací žluči a ledvin
Parametry
| Modelová položka | Elektrický operační stůl TDY-1 |
| Délka a šířka | 2070 mm * 550 mm |
| Nadmořská výška (nahoru a dolů) | 1000 mm / 700 mm |
| Čelní deska (nahoru a dolů) | 45°/ 90° |
| Zadní deska (nahoru a dolů) | 75°/ 20° |
| Nožní deska (nahoru / dolů / ven) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverzní Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Boční náklon (doleva a doprava) | 15°/ 15° |
| Zvýšení ledvinového mostu | ≥110 mm |
| Horizontální posuvné | 300 mm |
| Flexe/ Reflex | Kombinovaná operace |
| Rentgenová deska | Volitelný |
| Ovládací panel | Norma |
| Elektromotorický systém | Jiecang |
| Napětí | 220V/110V |
| Frekvence | 50 Hz / 60 Hz |
| Kompatibilita napájení | 1,0 kW |
| Baterie | Ano |
| Matrace | Matrace s paměťovou technologií |
| Hlavní materiál | Nerezová ocel 304 |
| Maximální nosnost | 200 kg |
| Záruka | 1 rok |
Standardní příslušenství
| Žádný. | Jméno | Množství |
| 1 | Anesteziologický screening | 1 kus |
| 2 | Podpora těla | 1 pár |
| 3 | Opěrka paží | 1 pár |
| 4 | Podpora ramen | 1 pár |
| 5 | Opěrka nohou | 1 pár |
| 6 | Opěrka nohou | 1 pár |
| 6 | Rukojeť ledvinového mostu | 1 kus |
| 7 | Matrace | 1 sada |
| 8 | Upevňovací svorka | 8 kusů |
| 9 | Dlouhá upevňovací svorka | 1 pár |
| 10 | Ruční dálkové ovládání | 1 kus |
| 11 | Elektrické vedení | 1 kus |