1.Ultranízká poloha
Minimální výška oftalmologického operačního stolu lze nastavit na 500 mm. Známý elektromagnetický pohonný systém je stabilní, spolehlivý a během provozu bezhlučný. Je to nejlepší volba pro oftalmologii a ORL chirurgii.
2.Odnímatelná hlavová deska
Odnímatelná hlavová deska se snadno ovládá mechanickým převodem.
Konkávní design uprostřed polštáře čela postele splňuje ergonomické požadavky.
3. Široký povrch
Šířka plochy může dosáhnout 550 mm, což umožňuje pacientovi pohodlnější ležení na ní
4. Flexibilní nožní spínač
Úhel zadní desky a nožní desky lze nastavit nožním spínačem, což lékaři umožňuje pohodlné nastavení polohy pacienta do nejideálnější polohy během oftalmologické operace.
5. Okvětní lístek brzda
Mechanické pedálové brzdy jsou rychlejší, pohodlnější, bezpečnější a spolehlivější.
6. Volitelné lékařské křeslo
Lékařské křeslo lze nastavit opěrky rukou, opěradla a výšku sedáku.
Parametry
| Modelová položka | Elektrický oftalmologický operační stůl TDG-2 |
| Délka a šířka | 2080 mm * 550 mm |
| Nadmořská výška (nahoru a dolů) | 700 mm / 500 mm |
| Čelní deska (nahoru a dolů) | 45°/ 90° |
| Zadní deska (nahoru a dolů) | 45°/ 20° |
| Nožní deska (nahoru a dolů) | 45°/ 20° |
| Horizontální posuvné | 300 mm |
| Elektromotorický systém | Jiecang |
| Napětí | 220V/110V |
| Frekvence | 50 Hz / 60 Hz |
| Kompatibilita napájení | 1,0 kW |
| Baterie | Ano |
| Matrace | Matrace s paměťovou technologií |
| Hlavní materiál | Nerezová ocel 304 |
| Maximální nosnost | 200 kg |
| Záruka | 1 rok |
Standardní příslušenství
| Žádný. | Jméno | Množství |
| 1 | Infuzní tyč | 1 sada |
| 2 | Pažní deska | 1 pár |
| 3 | Zásobník nástrojů | 1 sada |
| 4 | Upevňovací svorka | 1 sada |
| 5 | Matrace | 1 sada |
| 6 | Nožní spínač | 1 sada |