Elektrický operační stůl TDG-1 má pět hlavních akčních skupin: elektricky nastavitelné zvedání povrchu lůžka, náklon dopředu a dozadu, náklon doleva a doprava, zvedání zadní desky a brzda.
Krásný vzhled, tělo, základna, zvedací sloupek a boční lišty tohoto elektrického pohonu jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli s vysokým povrchem, odolností proti korozi a vysokou mechanickou pevností.
Inteligentní nastavení různých poloh elektrického ovládacího stolu pomocí ovládání jedním tlačítkem. Používá elektrický pohon LINAK, který je tichý, přesný a s nízkými náklady na údržbu. Konstrukce s velkými koly, tichý a antiseismický dekompresní provoz.
Tento elektrický operační stůl je vhodný pro různé chirurgické zákroky, jako je břišní chirurgie, porodnictví, gynekologie, ORL, urologie, anorektici a ortopedie atd.
1.AhranatýAúpravywithGas Spružiny
Jak zadní deska, tak i klouby nožní desky elektrického operačního stolu TDG-1 jsou vybaveny nosnými konstrukcemi s plynovými pružinami, které umožňují jemné, tiché a bez vibrací nastavení a zároveň účinně chrání konstrukci kloubu a zabraňují pádu pacienta.
2.Elektrický lineární aktuátor LINAK
Použití elektrické posuvné tyče eliminuje nutnost ručního ovládání polohy operačního stolu zdravotnickým personálem. Stačí pouze držet dálkové ovládání, což je snadné a šetří práci. Ve srovnání s poprodejní údržbou hydraulického operačního stolu elektrický operační stůl také výrazně snižuje náklady na poprodejní údržbu. Během procesu nastavování lze elektrickou posuvnou tyč polohovat přesněji a proces nastavování je extrémně tichý.
3. Základna typu Y
Základna postele má tvar Y, který nejen odpovídá ergonomickému designu, zvyšuje stabilitu elektrického operačního stolu, ale také poskytuje více volného prostoru pro nohy zdravotnického personálu, což mu umožňuje přiblížit se k pacientovi blíže.
4. Všestranné příslušenství
Vybaven ramenními popruhy, popruhy na zápěstí, popruhy na nohy a popruhy na tělo, aby se zabránilo pádu pacientů v celkové anestezii během operace. Nožní desky, opěrky rukou, opěrky těla a opěrky nohou jsou vybaveny paměťovými pěnovými podložkami pro zajištění pohodlí při operaci a normální cirkulace tělních tekutin během operace.
5. L.konstrukce koleček Arger
Základna mechanicko-elektrického operačního stolu je navržena s velkými kolečky (průměr≥100 mm), který je flexibilní a pohyblivý. Kolečka se při brzdění zvednou, základna postele je v pevném kontaktu szemi a stabilita je dobrá.
6. Vestavěná baterie
V případě výpadku napájení zvládne vestavěná baterie 50 operací.
Pparametry
| ModelPoložka | Elektrický operační stůl TDG-1 |
| Délka a šířka | 2050 mm * 500 mm |
| Nadmořská výška (nahoru a dolů) | 890 mm / 690 mm |
| Čelní deska (nahoru a dolů) | 60°/ 60° |
| Zadní deska (nahoru a dolů) | 90°/ 17° |
| Nožní deska (nahoru / dolů / ven) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverzní Trendelenburg | 25°/ 11° |
| Boční náklon (doleva a doprava) | 20°/ 20° |
| Zvýšení ledvinového mostu | ≥110 mm |
| Flexe/ Reflex | Kombinovaná operace |
| Ovládací panel | Volitelný |
| Elektromotorický systém | Liňák |
| Napětí | 220V/110V |
| Frekvence | 50 Hz / 60 Hz |
| Kompatibilita napájení | 1,0 kW |
| Baterie | Ano |
| Matrace | Matrace s paměťovou technologií |
| Hlavní materiál | Nerezová ocel 304 |
| Maximální nosnost | 200 kg |
| Záruka | 1 rok |
Sstandardní příslušenství
| Žádný. | Jméno | Množství |
| 1 | Anesteziologický screening | 1 kus |
| 2 | Podpora těla | 1 pár |
| 3 | Opěrka paží | 1 pár |
| 4 | Opěrka nohou | 1 pár |
| 5 | Rukojeť ledvinového mostu | 1 kus |
| 6 | Matrace | 1 sada |
| 7 | Ruční dálkové ovládání | 1 kus |
| 8 | Elektrické vedení | 1 kus |