Elektrický gynekologický vyšetřovací stůl FD-G-1 je vyroben z vysoce pevných materiálů a je odolný proti korozi, což usnadňuje každodenní čištění a dezinfekci nemocnice.
Výšku povrchu vyšetřovacího stolu, úhel opěradla a nožní desky lze nastavit nožním spínačem.
Příslušenství je kompletní a standardně obsahuje ramenní opěrky, ramenní popruhy, popruhy na zápěstí, rukojeti, opěrky nohou a nádoby na nečistoty se sítky.
Základna gynekologického vyšetřovacího stolu má strukturu ve tvaru písmene U, která poskytuje prostor pro pohyb chodidel a nohou při každodenní práci lékaře.
Tato operační lůžko pro lékařské gynekologické vyšetření je vhodné nejen pro gynekologická vyšetření, ale i pro mužskou urologii.
1.Bezešvá pěnová matrace
Tvarovací matrace elektrického gynekologického vyšetřovacího stolu využívá nejnovější technologii bezešvého pěnění, která výrazně zlepšuje pohodlí pacienta.
2.Materiál odolný proti korozi
Veškerý kryt elektrického gynekologického vyšetřovacího stolu je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči korozi, snadno se čistí a dezinfikují.
3. Nožní spínač
Vybaven nožním spínačem, flexibilně ovládá různé pohyby porodnického vyšetřovacího stolu.
4.Všestranné příslušenství
Kromě standardní ramenní opěrky jsou k dispozici také ramenní popruhy, rukojeti, opěrky nohou, pedály na nohy, odpadková nádrž, gynekologické vyšetřovací světlo nebo lékařské křeslo.
Parametry
| ModelPoložka | Elektrický gynekologický vyšetřovací stůl FD-G-1 |
| Délka a šířka | 1800 mm * 550 mm |
| Nadmořská výška (nahoru a dolů) | 950 mm / 680 mm |
| Trendelenburg / Reverzní Trendelenburg | 14°/ 17° |
| Zadní deska (nahoru a dolů) | 60°/10° |
| Elektromotorický systém | Jiecang |
| Napětí | 220V/110V |
| Frekvence | 50 Hz / 60 Hz |
| Kompatibilita napájení | 1,0 kW |
| Baterie | Ano |
| Matrace | Bezešvá matrace |
| Hlavní materiál | ABS |
| Maximální nosnost | 150 kg |
| Záruka | 1 rok |
SstandardníPříslušenství
| Žádný. | Jméno | Množství |
| 1 | Opěrka paží | 1 pár |
| 2 | Nožní deska | 1 sada |
| 3 | Matrace | 1 sada |
| 4 | Zacházet s | 1 pár |
| 5 | Nožní spínač | 1 sada |